США нададуть Україні додаткову військову допомогу – Блінкен

Останні новини
США нададуть Україні додаткову військову допомогу - Блінкен
Блінкен зазначив, що США у 2021 році надали Україні більшу військову допомогу, ніж будь-коли. Фото: Reuters

США додатково збільшать військову допомогу Україні у разі нового вторгнення РФ.

У 2021 році Америка надала Україні більшу безпекову допомогу, ніж будь-коли раніше, заявив державний секретар Сполучених Штатів Ентоні Блінкен на брифінгу з очільником МЗС Дмитром Кулебою у Києві 19 січня, передає Gazeta.ua.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Загроза безпрецедентна” – Зеленський і Блінкен зустрілися

“Як ви знаєте, ми постійно надаємо Україні, включно з поставками, які надійшли буквально останніми тижнями. Не буду вдаватися у деталі, але суть у тому, що ми за останній рік надали більшу безпекову допомогу, ніж будь-коли з 2014 року, і це відбувається на регулярній основі. Якщо Росія реалізує якісь свої нові агресивні наміри, поновить агресію і вторгнеться в Україну, ми надамо ще додаткове обладнання, крім того, що вже заплановано”, – зазначив він.

Після України Блінкен відвідає Берлін. Зустрінеться з головою німецької дипломатії Анналеною Бербок і проведе переговори з представниками країн Трансатлантичного чотирикутника (США, Велика Британія, Франція та Німеччина).

21 січня Блінкен зустрінеться в Женеві з головою МЗС Росії Сергієм Лавровим.

Темою всіх переговорів будуть агресія РФ проти України й дестабілізація безпеки в усьому регіоні. Союзники також обговорюватимуть санкції, які можуть зупинити агресора.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО