США, ЄС,Велика Британія і Канада запровадили проти Білорусі новий пакет санкцій

Останні новини
США, ЄС,Велика Британія і Канада запровадили проти Білорусі новий пакет санкцій
Проти Білорусі запровадили новий пакет санкцій. Фото: Слово і Діло

Європейський союз, США, Канада і Велика Британія запровадили нові санкції проти режиму білоруського диктатора Олександра Лукашенка.

“У відповідь на тривалі напади на права людини та основні свободи в Білорусі, нехтування міжнародними нормами і неодноразові акти репресій, ми відновили скоординовані санкції проти окремих фізичних і юридичних осіб”, – йдеться в спільній заяві сторін.

США внесли до списку санкцій 20 фізичних осіб, 12 організацій і три повітряні судна Білорусі, зокрема, під обмежувальні заходи потрапили син Олександра Лукашенка Дмитро; голова Державного прикордонного комітету Білорусі Анатолій Лаппо.

Канада запровадила санкції проти 24 осіб та 7 компаній Білорусі. У їхньому списку є прокурор Аліна Касьянчик, Дмитро Лукашенко, голова Держприкордонкомітету Лаппо та інші.

Велика Британія внесла до санкційного “Білоруськалій” і вісьмох осіб.

У списку санкцій Євросоюзу 17 офіційних осіб та 11 організацій, загалом – 183 особи і 26 юросіб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Диктатор Лукашенко назвав український Крим “російським” і хоче по ньому топтатися

Нові обмежувальні заходи запроваджуються на тлі міграційної кризи на кордоні з Білоруссю, в якій Захід звинувачує Олександра Лукашенка. У Мінську, як і раніше, заперечують, що спеціально привозять мігрантів до кордону. За оцінками польської влади, на кордоні зараз перебувають близько 10 тисяч мігрантів із країн Близького Сходу.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО