СПРАВА ТАТАРОВА: ЧЕРЕЗ ЗМІНУ ПІДСЛІДНОСТІ ЗАЛИШИВСЯ НА ВОЛІ

Новини регіонів

Заступник глави ОП Олег Татаров залишився на волі через те, що Офіс Генпрокурора передав справу СБУ. Сьогодні Вищий Антикорупційний Суд переніс засідання для обрання корупціонеру міри запобіжного заходу, оскільки “немає інформації про повноваження прокурорів у справі”. Слідство клопотало про заставу в розмірі 10 млн грн або ж тримання під вартою.

Вчора вночі справа, де фігурує заступник глави ОП Татаров, була формально передана з НАБУ до Служби Безпеки України. Антикорупційне Бюро стверджує, що такі дії — не тільки пряме порушення законодавств.

“Закон забороняє передавати справи, в яких досліджуються злочини, підслідні НАБУ, до інших органів досудового розслідування. Таким чином Офіс Генерального прокурора свідомо ухвалив незаконне рішення, яке грубо протирічить вимогам Кримінального процесуального кодексу України” — заявили на офіційному сайті НАБУ.

Скоріш за все, це робиться або для умисного затягування справи, або для розвалення її в майбутньому у суді. Оскільки процесуальні помилки завжди грають вирішальну роль у справах про корупцію топ-посадовців.

Обговорення тут

Оцініть автора
VIP ЗЛО