СМЕРТЬ П’ЯТЬОХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ НА РУКАХ ДІЮЧОГО ОФІЦЕРА: ІСТОРІЯ ПОЛКОВНИКА КУРЯТИ

Новини регіонів

Полковник поліції Леонід Курята не тільки досі на волі, а й займає високу посаду у внутрішніх органах. Адже він вже більше чотирьох років як обвинувачений в умисному вбивстві п’ятьох поліцейських. Курята не тільки під вартою, а й працює начальником відділу кримінальної поліції Дніпровського управління Києва.

У грудні 2016 року Курята командував спецоперацією, яку всі знають як “перестрілка в Княжичах”. Внаслідок чого загинуло п’ятеро співробітників внутрішніх органів. Куряті оголосили підозру, зокрема, в організації умисного вбивства поліцейських.

Після того, як на початку 2018 року Курята звільнився з-під варти та через суд поновився на посаді, його переводять командувати поліцією у прифронтовий Бахмут (раніше — Артемівськ). Відтоді справа стоїть на мертвому місці. До речі, повернутися на роботу йому допоміг той самий Окружний адміністративний суд Києва. Очевидно, що це була послуга “зверху”, адже керувати правоохоронними структурами в зоні проведення ООС (раніше — АТО) зазвичай призначають керованих осіб. Тобто, Куряту звільнили з-під домашнього арешту та дали посаду в Донецькій області, бо ним можна легко маніпулювати. А також шантажувати, бо Леонід Курята — багатодітний батько-одинак.

Провина Куряти очевина, хоча не доведена судом. Однак керівництво поліції продовжує діяти в кращих традиціях організованих злочинних угруповань. Нагадаємо, що Курята очолював поліцію Бахмута якраз під час останніх президентських виборів, на яких громадські активісти зафіксували безліч порушень, а також було вбито волонтера Артема Мирошниченко.

Обговорення тут

Оцініть автора
VIP ЗЛО