Скандал у Білій Церкві: поліція та судді підіграють ділкам, які вирішили запроторити своїх кредиторів до в’язниці

Скандал у Білій Церкві Київ

Наразі в столичному слідчому ізоляторі знаходиться 17 осіб, яким інкримінують вимагання грошей. Однак ні зброї, ні тілесних ушкоджень, ані постраждалих від дій цього начебто «злочинного угрупування» немає.

Ми провели розслідування і дізналися, що декілька сумнівних осіб, які наразі називають себе потерпілими, напозичалися грошей у великої кількості кредиторів. А коли прийшов час віддавати чужі гроші, боржники не вигадали нічого кращого, ніж звинуватити кредиторів у вимаганні та запроторити їх до в’язниці.

Здавалося б, абсурд. Але коли це мало значення для недобросовісних правоохоронців та суддів, які звикли «працювати на замовлення»?

Поліцейські завели проти кредиторів справу. Втім, за весь час в межах цього так званого кримінального процесу правоохоронці, окрім обшуків та затримання, ніяких слідчих дій не проводили. Навіть робити вигляд, що справа розслідується, ніхто робити не збирався.
Але попри відсутність будь-яких доказів проти обвинувачених та очевидну заангажованість правоохоронців, судді чомусь вирішили тримати ні в чому не винних білоцерківців під вартою.

Ми намагалися з’єднатися із потерпілими, але це виявилось не так вже і просто. Дізналися тільки прізвище одного із заявників і те, що він є відповідачем у іншому судовому процесі – щодо стягнення з нього грошового боргу (!) Співпадіння? Навряд.

Та і це нікого не хвилює. Нещодавно суд вирішив продовжити термін запобіжного заходу для одного з обвинувачених – Олександра Бобра – ще на 60 діб, та удостоїти його звання ватажка організованої злочинної групи.

Невже вітчизняна правоохоронна та судова система настільки прогнила? Невже новій владі зовсім байдуже, що поліцейські та судді продовжують виконувати брудні замовлення та саджати до в’язниці невинних людей?

Ми обов’язково запитаємо про це в «нової команди» Зеленського. І слідкуватимемо за розвитком цієї історії. Тож далі буде…

Оцініть автора
VIP ЗЛО