Сільський депутат виявився доларовим мільйонером

Останні новини
Сільський депутат виявився доларовим мільйонером
З початку року НАЗК розпочала повну перевірку 1220 декларацій. Фото: nv.ua

Депутат Вирівської сільської ради у Сарненському районі Володимир Пачесний виявився доларовим мільйонером.

Електронну декларацію 36-річний підприємець Пачесний подав у липні, вказавши статки за 2019 рік. Оскільки він не є відомою людиною на Рівненщині й балотувався до сільської ради, на його декларацію тоді ніхто не звернув уваги. Про задекларовані Пачесним біткоїни та акції Tesla стало відомо лише 8 листопада, коли “Четверта влада” опублікувала дані про депутатів усіх рад Сарненського району.

Зокрема, Пачесний задекларував 9,3 мільйона гривень готівки та 77 тисяч доларів. На рахунку у банку у нього 1,4 мільйона гривень та 13,4 тисячі доларів, а також 500 акцій корпорації Tesla та 124 біткоїни ( 8 млн доларів – ред.), якими він володіє із 2013 року.

Вартість своєї криптовалюти депутат оцінив у декларації дуже скромно – лише у 73 920 грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Керівник Офіса президента Єрмак набрав 3,3 млн грн кредиту, його заступник позичив майже 10 млн

Пачесний не задекларував ні власного житла, ні транспорту. Проте вказав у декларації годинник IWC за 560 тис. грн та PATEK PHILIPPE за 1,4 млн грн, а також антикварну колекцію радянських виробів у 100 тис. грн.

У дружини Пачесного – Ірини Сергійчук – два автомобілі LEXUS 2010-го та 2013-го років випуску, дві земельні ділянки та будинок на 300 кв.м. У колекції Сергійчук три шуби із норки загальною вартістю 650 тис. грн та шуба із соболя за 420 тис. грн. У дружини також чимало готівки – 2,2 мільйона гривень та 40 тисяч доларів.

Село Вири, де Пачесний є депутатом, розташоване неподалік Клесова, поблизу якого старателі упродовж багатьох років ведуть нелегальний видобуток бурштину.

З початку року НАЗК розпочала повну перевірку 1220 декларацій. За 9 місяців поточного року перевірило 606 декларацій публічних службовців та виявило у них недостовірні відомості на суму 370 млн грн.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО