Шукача скарбів оштрафували на майже $3 тис. за те, що загубився

Останні новини
Шукача скарбів оштрафували на майже $3 тис. за те, що загубився
Мисливця за скарбами оштрафували після того, як його довелося рятувати на гелікоптері з Єллоустонського парку / Getty Images

Мисливцеві за скарбами, що заблукав у Єллоустонському національному парку в США, доведеться заплатити $2880 за свій порятунок.

Марка Лантіса визнали винним у безрозсудному хуліганстві. Про це пише Independent.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна має заплатити €100 тис. і повернути скіфське золото – Тарута

Суд заявив, що “Лантіс поводився необачно, свідомо ігноруючи небезпеку, про яку знав”.

Інцидент стався у серпні 2018 року, коли Лантіс, якому за 40 років, пішов на одноденну прогулянку Єллоустонським парком. Він планував пройти стежкою і пошукати закопані скарби неподалік піка гори, а потім повернутися на стежку.

Він шукав те, що було відомо як скарб Форреста Фенна – скриню з золотими монетами та іншими цынними предметами, які були заховані десь у Скелястих горах мільйонером та торговцем витворами мистецтва Фенном у 1988 році.

У скарбі було золото та коштовності на $1-2 млн. Протягом десятиліть мисливці за скарбами копали у горах та каньйонах у пошуках захованих скарбів.

По дорозі до гори Лантіс знайшов на стежці ведмеже хутро і послід. Коли досяг підніжжя гори, вирішив повернутися іншим маршрутом, щоб уникнути зустрічі з ведмедем, і подумав, що цей маршрут приведе його до швидкого спуску. Проте пізніше зателефонував сестрі та повідомив, що не може вийти з парку тієї ночі. Він заявив у суді, що “провів ніч мокрий, холодний та наляканий”.

Наступного дня зателефонував рейнджерам парку і в 911, щоб визначити своє місцезнаходження через GPS і вийти. Рейнджер давав йому вказівки протягом дня, але о 17:45 він повідомив, що “не може знайти дорогу і йому потрібна допомога”. За ним відправили гелікоптер, щоб урятувати, бо було вже занадто пізно, щоб хтось дістався до його місця знаходження.

Рейнджер звинуватив його в хуліганстві та навмисному створенні загрози. Пізніше суд визнав його винним, заборонив відвідувати парк п’ять років та наклав штраф.

Скарб Фенна знайшли у червні 2020 року. Щонайменше чотири людини загинули, намагаючись знайти скарб.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО