Секс-скандал в ЦВК і свавілля в Укрексімбанку – найгучніші звільнення минулого року

Останні новини

Торік в Україні відбулися низка скандальних звільнень. У банківському секторі кілька людей втратили посади через перешкоджання роботі журналістів, а з держслужби звільняли за водіння у нетверезому стані і надто самовпевнене спілкування з поліцією.

Інфографіку опублікувало “Слово і діло

У січні 2021-го з посади заступника міністра з питань стратегічних галузей промисловості звільнили Віталія Немілостівого.

У ЗМІ потрапило відео, як наприкінці 2020-го чиновник порушив правила дорожнього руху, а потім сперечався із поліцейськими і намагався піти з місця подій. Посадовець був напідпитку, але відмовився пройти медогляд.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Кольщик, наколи мне купола” – судді влаштували “блатний сходняк”

В березні за власним бажанням звільнилася радниця голови Центральної виборчої комісії Анжела Єременко.

У своєму блозі під назвою Bad Mama опублікувала пост про несправний вібратор, який їй подарували на День святого Валентина.

Після хвилі критики Єременко вирішила піти з ЦВК: “По-перше, тому що бути відкритою і жартувати над тим, що я хочу – для мене важливіше за будь-яку посаду, тому ще в понеділок я написала заяву. По-друге, тому що та команда комунікації, яку вдалося побудувати, має продовжити свою справу, не наражуючись на ризики нових вкидів і атак, а через мене це робити дуже легко”.

 

Серія звільнень відбулась в державному Укрексімбанку. На журналістів програми “Схеми: корупціях в деталях” напали під час запису інтерв’ю із головою правління Євгеном Мецгером.

Спочатку у банку говорили, що журналісти намагалися “заволодіти банківською таємницею”, але опубліковане відео з камери оператора все розставило на свої місця.

У результаті за власним бажанням звільнили Мецгера і директора департаменту інформаційної політики Володимира Пікалова. Також правління звільнило начальника управління внутрішньої безпеки банку.

Наприкінці року з Міністерства фінансів звільнили двох радників – Андрія Гливка і Василя Горбаля: вони взяли участь у зустрічі з одним із фігурантів скандалу в Укрексімбанку – Ігорем Тельбізовим.

13 грудня звільнили заступника міністра внутрішніх справ Олександра Гогілашвілі. Причиною стало відео, опубліковане в мережі: чиновник скандалив із правоохоронцями на блокпосту. Гогілашвілі відмовлявся пред’являти документи, ображав поліцейських через те, що вони його не впізнали.

В останні дні року у скандал потрапив заступник міністра освіти Ігор Гарбарук. У соцмережах бурхливо обговорювали зовнішній вигляд його помічниці Христини Тишкун під час візиту до міськради Львова. За кілька днів Гарбарука звільнили за власним бажанням.

Дружина Гогілашвілі Марію Левченко кілька років була помічницею президента, перебувала в його кабінеті, але офіційно працювала й отримувала зарплатню лише в компанії “Квартал-95”. Її офіційно працевлаштували в Офісі президента лише після розслідування журналістів.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО