САП покриває розкрадання «Черкасиобленерго»

НАБУ покриває розкрадання «Черкасиобленерго» Черкаси

Сьогодні о 10 ранку біля САП ГПУ розпочалася акція протесту щодо злочинної бездіяльності детективів НАБУ. Журналісти, активісти та обурені громадяни вимагають САП провести розслідування щодо службових осіб НАБУ, які, найвірогідніше, покривають розкрадачів «Черкасиобленерго».

У попередньому матеріалі ми розповідали, що Національним антикорупційним бюро України розслідуються злочини щодо незаконної розтрати коштів ПАТ «Черкасиобленерго». Слідством було встановлено, що колишня керманичка підприємства Світлана Кузьмінська протягом 2015 року уклала ряд договорів, за якими змінювався порядок здійснення розрахунків на оптовому ринку електроенергії. Як наслідок – «Черкасиобленерго» втратило мільярди гривень.

Сьогодні в провадженні Придніпровського районного суду міста Черкаси та Комінтернівського районного суду міста Харкова перебувають справи за обвинуваченням Кузьмінської у незаконному відчуженні належних ПАТ «Черкасиобленерго» Корсунь-Шевченківської та Стеблівської гідроелектростанцій та розтраті коштів ПАТ «Черкасиобленерго», шляхом укладення договору поворотної фінансової допомоги з АТ «Харківобленерго». Однак, до сьогодні вироку немає, адже розгляд справ затягують (!)

Наразі Кузьмінська будь-якими методами намагається повернути колишню посаду, щоб остаточно знищити підприємство.

А в цей час детективи НАБУ, маючи достатню кількість доказів оборудок Кузьмінської, навіть не повідомили їй підозру.

Очевидно, що НАБУ, як правоохоронний орган, який покликаний забезпечувати захист особи, суспільства та держави від корупційних правопорушень, не лише вчиняє халатність в розслідуванні корупційних правопорушень, але й не здійснює заходів з притягнення винних до кримінальної відповідальності, що може свідчити про корупцію в рядах керівних осіб та детективів НАБУ. А в цей же час злочинці продовжують свою протиправну діяльність на шкоду ПАТ «Черкасиобленерго» та загалом державі”, – переконані активісти

Обурені протиправною поведінкою НАБУ, громадяни вийшли на масову акцію протесту. Вони вимагають від САП ГПУ негайно перевірити, чи не допомагають працівники Національного антикорупційного бюро України Кузьмінській поновитися на посаді та уникнути кримінальної відповідальності.

Ми слідкуватимемо за розвитком подій. Далі буде.

Оцініть автора
VIP ЗЛО