Садовий пригощав пампухами: як пройшла різдвяна хода звіздарів у Львові

Останні новини
Учасники ходи несли власноруч виготовлені яскраві та унікальні звізди
Фото: Валерій Шмаков

Сьогодні, 8 січня центром Львова пройшла святкова хода звіздарів. Захід традиційно відбувся в рамках фестивалю “Спалах різдвяної звізди”. Учасники ходи несли власноруч виготовлені яскраві та унікальні звізди.

Після благословення отця біля храму Пресвятої Євхаристії, колона звіздарів пройшла вулицею Ставропігійською до шопки на пл. Ринок. Там колядників зустрів та пригостив пампухами міський голова Львова Андрій Садовий.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як у давнину збиралися на Святвечір – добірка фото

“Сьогодні до Львова прибули найкращі звізди не лише з України, а з цілого світу. Тому ми вітаємо весь добрий світ, всіх добрих людей у Львові. Бажаємо вам радості, щоб ви несли цю добру звістку про народження Ісуса Христа, щоб весь світ торжествував і радів цій події. Христос ся рождає! Славімо Його!”, – звернувся до звіздарів Садовий.

Цьогоріч у ході окрім львів’ян були і у часники з інших областей. Зіркову колекцію фестивалю поповнили 6 новостворених звізд, оздоблених за зразками народного майстра Володимира Шагала.

Після спільної коляди на пл. Ринок, біля статуї Матерії Божої та пам’ятника Тарасу Шевченку, звіздарі завершили маршрут на площі біля ялинки.

В Україні Різдво офіційно відзначається двічі — 25 грудня і 7 січня. 25 числа святкують церкви, які живуть за григоріанським календарем. 7 січня є Різдвом для церков, які у служінні притримуються більш старішого, юліанського календарю. Серед них — Православна церква України.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО