Саакашвілі почав блювати кров’ю – Денісова

Останні новини
Саакашвілі почав блювати кров'ю – Денісова
Саакашвілі затримали у Грузії 1 жовтня. Фото: aa.com.tr/

У експрезидента Грузії Міхеіла Саакашвілі почалося криваве блювання.

“Щойно з’явилась інформація, що член консиліуму лікарів Ніно Шарашенідзе повідомила грузинську владу про необхідність залучення лікаря-гастроентеролога до медогляду Міхеіла Саакашвілі у зв’язку з тим, що у нього почалося криваве блювання.

Проте, вже другий день консиліум не має доступу до Міхеіла для проведення відповідних процедур”, повідомила українська омбудменка Людмила Денісова у Telegram.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Йти відмовився. Довелося нести: з’явилося відео приїзду Саакашвілі до тюремної лікарні

Денісова 16 листопада планує особисто відвідати та перевірити стан здоров’я Саакашвілі. Проте станом на зараз вона ні дозволу, ні відмови на це не отримала.

Міхеіла Саакашвілі затримали у Грузії 1 жовтня, куди він повернувся напередодні виборів. Він заявив, що вважає себе політичним в’язнем і в день затримання оголосив голодування.

11 листопада його адвокат адвокат Ніка Гварамія повідомив, що Саакашвілі припинив голодування.

Стан здоров’я Саакашвілі близький до надкритичного. Є загроза життю. Такого висновку дійшов особистий лікар політика Ніколоз Кіпшидзе.

8 листопада затриманого без погодження з родичами й адвокатами перевели з в’язниці у місті Руставі до тюремної лікарні у Тбілісі (район Глдані).

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО