“Розумію, чому Тимощук поїхав до Росії” – Стаховський

Останні новини
"Розумію, чому Тимощук поїхав до Росії" - Стаховський
Анатолій Тимощук вигравав ЛЧ з “Баварією”. Фото: ФК “Зеніт”

Лідер українського тенісу Сергій Стаховський розповів про свої стосунки з асистентом головного тренера “Зеніта” Анатолієм Тимощуком.

Стаховський пояснив причини, чому Тимощук працює в Росії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тимощук отримав нагороду від ДНР. Він вивіз у Росію українські ікони – колишня дружина

“У мене гарні стосунки з Тимощуком, ми часто спілкуємось. То було його рішення. Я б так не вчинив. Але коли я був останній раз у Санкт-Петербурзі – це був 2013 рік. Він тоді повернувся туди із !Баварії!. Там зашкалює рівень, на якому його цінують та люблять. Це пов’язано з його виступами за клуб, з його ставленням до команди, до життя. Він ніде не бухав, завжди був професіоналом, спілкувався з фанатами. Тому я розумію, чому він туди поїхав.

Але в Україні склалося таке ставлення до нього, він розумів, на що йде. Він розумів, що це дорога в один бік. Досі спілкуюся з ним, він усе розуміє та знає, що в Україну йому дорога закрита, – сказав Стаховський у коментарі “Спорт Арена”.

Сергій Стаховський є лідером чоловічої збірної України з тенісу та відомий своєю підтримкою української армії.

Анатолій Тимощук з 2017 року працює тренером у “Зеніті”. До цього двічі виступав за команду в ролі гравця. В Україні виступав за “Волинь” та “Шахтар”. У складі збірної України провів 144 матчі. Брав участь у Кубку світу-2006 та Євро-2012, 2016.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО