Розстріл сусідів дозволяється

розстріл сусідів дозволяється Новини регіонів

Дачний скандал: розстріл сусідів дозволяється

Коли легковажність суддів – подвійне зло! Ми живемо в країні де формально право має найвищу силу. Але по факту дуже часто трапляється бачити зворотній бік. Коли особа, відчуваючи себе безкарною та стоячою над правом, чинить відверте правопорушення, з метою зневаги до суспільства та закону провокує іншого громадянина, а потім випускає в беззбройну людину п`ять куль з травматичної зброї і не отримує навіть домашнього арешту. Суд відпускає нападника під «власне зобов`язання» і дає йому можливість і далі глумитися над потерпілим та його сім`єю, так як вони є сусідами по приватному будинку.

Де тут справедливість і де тут закон, спитаєте ви!? Близько трьох годин хірурги видаляли з тіла постраждалого набої. Окрім того, є ще й відео злочину, зафіксоване камерами спостереження з різних кутів. Є покази свідків.

На відео ми явно бачимо, що спочатку правопорушник навмисно провокує потерпілого і направляє йому в лице струм води з поливального шлангу, потім злісний хуліган опиняється на землі, після чого він біжить додому та повертається з пістолетом і починає стріляти по беззбройній людині, спеціально направляючи зброю у пахову зону постраждалого.

Беззаперечно, дії підсудного могли спричинити тяжке каліцтво або навіть смерть постраждалого, якби були ушкоджені життєво важливі вени чи артерії. І лише дивом так не трапилося, хоча потерпілому і знадобилася термінова медична допомога та хірургічна операція.

Викликана на місце скоєння злочину поліція власне сама була враження цією зухвалістю та цинізмом. Окрім цього під час обшуку в домівці хулігана співробітниками поліції була знайдена і вилучена ще одна незареєстрована одиниця вогнепальної зброї. Зловмисник був негайно затриманий поліцією на три доби до винесення рішення судом.

І що суд!? Він, незважаючи на вимогу прокурора про тримання під домашнім арештом, виносить завідомо м`яке і недалекоглядне рішення лише про «особисте зобов`язання». Таким чином, небезпечний для суспільства хуліган тепер зможе спокійно пересуватися на свободі, у той час, як розстріляна ним жертва буде знаходитися на лікарняному ліжку.

Невже судді виносять такі рішення тому, вважають, себе більш захищеними ніж звичайні громадяни!? Можливо, вони думають, що маючи власну зброю, зможуть пристрелити нападника. Але що ж скажуть шановні судді, коли доля потерпілого, не дай Бог, спіткає їх рідних, що також можуть стати жертвою злочинця, який гуляє на свободі внаслідок недалекоглядного рішення такого судді?

Оцініть автора
VIP ЗЛО