Розмінування України може тривати до 10 років – ДСНС

Останні новини
Розмінування України може тривати до 10 років - ДСНС
Фото: Генштаб ЗСУ

Після повномасштабного вторгнення Росії обсяги робіт з розмінування територій України зросли. Може знадобитися до 10 років, щоб її обстежити.

Про це заявив начальник управління організації піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування ДСНС Олег Бондар в телемарафоні “Єдині новини”, передає Gazeta.ua.

“У порівнянні з періодом до широкомасштабного вторгнення Росії обсяги робіт з розмінування територій нашої країни зросли майже вдесятеро. Всього з початку повномасштабної війни ДСНС обстежила близько 20 тис. га території, вилучила та знешкодила понад 103 тис. мін та боєприпасів”, – сказав Бондар.

Фахівцям ДСНС довелося витягувати й заборонені боєприпаси, які використовував ворог. Бондар зауважив, що таких випадків дуже багато.

“Застосовуються реактивні системи з касетними елементами, які несуть дуже велику загрозу для цивільного населення”, – уточнив він.

Додав, що світова спільнота не залишає Україну наодинці з новими викликами, Багато країн відгукнулися на наші звернення і готові залучити свої команди до розмінування нашої землі.

Доповнюється…

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО