Розкрили чергову порцію неправдивих новин від російських пропагандистів

Останні новини
Розкрили чергову порцію неправдивих новин від російських пропагандистів
Повідомили чергові фейки російської пропаганди. Фото: t.me/CenterCounteringDisinformation

На ранок 31 травня російські ЗМІ продовжили поширювати дезінформацію, маніпуляції та фейки щодо війни Російської Федерації проти України.

Їх традиційно зібрав і спростував Центр протидії дезінформації при РНБО України в Telegram.

Приклад №1

Прокремлівські медіа повідомили, що “американські військові корпорації демонструють впевнене зростання своїх акцій на тлі допомоги США Україні. Річ у тім, що найбільші виробники зброї отримують суттєві прибутки від затягування бойових дій та постачання зброї в Україну”. Це – дезінформація.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Продавали дітей на органи й вирощували націоналістів – пропагандисти оббріхують Червоний Хрест

Приклад №2

У Міноборони РФ заявили, що “бойовики нацпідрозділу “Кракен” здійснюють каральні рейди в Харківській області стосовно підозрюваних у проросійських настроях … десятки затриманих додому досі не повернулися, про їхню долю нічого невідомо”. Це – дезінформація.

Приклад №3

“Рішення поставити Україні “деяку кількість артилерійських машин типу M109 A3GN” обумовлено не волею уряду Норвегії, а тиском американської влади та НАТО”, – повідомили російські ЗМІ з посиланням на одного з наукових співробітників Норвезького інституту міжнародних відносин. Це – маніпуляція.

Раніше американські ЗМІ повідомляли, що у Білому домі схвалили відправку в Україну реактивних систем залпового вогню великої дальності і офіційно рішення можуть оголосити цього тижня.

Прессекретар Пентагону Джон Кірбі відмовився підтвердити, що рішення надати пускові установки було ухвалене.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО