Розчарована відмовою Росії від переговорів у “нормандському форматі” – Меркель

Останні новини
Розчарована відмовою Росії від переговорів у "нормандському форматі" - Меркель
В.о. німецького канцлера Ангела Меркель добуває останні дні на чолі Німеччини / Reuters

В. о. німецького канцлера Ангела Меркель розчарована відмовою Москви від переговорів у “нормандському форматі” як за участю глав МЗС, так і на найвищому рівні.

Відповідну заяву Меркель зробила у четвер, 25 листопада, після зустрічі з прем’єром Польщі Матеушем Моравецьким у Берліні. Про це пише УНН.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лукашенко піднімає ставки та знущається з Європи. Шантаж удався

“Ми паралельно з обговоренням ситуації в Білорусі говорили, що інші речі теж дають нам привід для занепокоєння. Ситуація на сході України та концентрація російських військ біля її кордонів. Дуже шкодую, що президент Росії, як і міністр закордонних справ, не готові провести ще одну політичну зустріч високого рівня у “нормандському форматі” до закінчення терміну моїх повноважень. Демонстрація всіма сторонами зацікавленості у врегулюванні українського питання могла б стати добрим сигналом. На жаль, цього не сталося”, – сказала Меркель.

В.о. канцлера додала, що, так само як в ситуації з Білоруссю, слід показати європейську єдність у питанні, які додаткові санкції можуть ввести, якщо не буде жодного прогресу.

“Будь-яка подальша агресія щодо суверенітету України матиме високу ціну, це абсолютно ясно”, – попередила Меркель.

Через два місяці торгів і погоджень, що тривали після виборів до Бундестагу 26 вересня, у парламенті Німеччини остаточно оформилася трипартійна коаліція. Новим канцлером на чотири роки буде лідер соціал-демократів Олаф Шольц.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО