Російська пропаганда намагається демонізувати збройні формування України

Останні новини
Російська пропаганда намагається демонізувати збройні формування України
Росіяни вигадали низку нових фейків і маніпуляцій проти України. Фото: facebook.com/24AIDAR

Центр протидії дезінформації при РНБО України зібрав добірку фейків, маніпуляцій та дезінформації, які російські окупанти згенерували на ранок 3 травня.

Пропаганда Росії продовжує демонізувати українські збройні формування, повідомила у вівторок пресслужба ЦПД у Telegram.

“Зокрема, окупанти повідомляють, що лікар “неонацистського українського батальйону “Айдар” під час операції в ОРЛО 2014 року нібито особисто вбивав ополченців. Застерігаємо: це – фейк”, – ідеться в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російські окупанти запустили фейк про примусову мобілізацію в Україні: подробиці

Росія також поширює дезінформацію про те, що обсяг “фінансування Сполученими Штатами Америки біопрограм в Україні” з 2005 року нібито перевищив $224 млн. Слідчий комітет Російської Федерації навіть порушив справу “щодо розробки Україною біологічної зброї”.

“Крім того російські пропагандисти заявили, що “незважаючи на численні обстріли прикордонних російських регіонів з боку України”, президент Володимир Зеленський стверджує, що українська армія не проводить операцій на території РФ. Це – маніпуляція”, – застерігає відомство.

Пропаганда Росії намагається підвищити тиск на світову спільноту методом демонізування історії України.

Окупанти брешуть у своїх Тelegram-каналах про нібито збиті над Енергодаром у Запорізькій області безпілотники. Пропагандисти переконують, що Збройні сили України “спорядили їх бойовими головками з вибуховою речовиною та запустили по атомній станції”.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО