Росіяни розмістили на острові Зміїному нові комплекси протиповітряної оборони

Останні новини
Росіяни розмістили на острові Зміїному нові комплекси протиповітряної оборони
Техніка окупантів на острові Зміїному може контролювати велику територію. Фото: eastnews.ua

На острові Зміїному російські окупанти розмістили комплекси протиповітряної оборони “Панцир” та “Тор-М2”. Їх можуть використати для контролю північно-західної частини Чорного моря.

Українські сили мають інформацію про дії на острові, повідомив представник головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький в ефірі телемарафону.

Острів Зміїний стратегічно важливий. Не випадково з перших днів вторгнення росіяни захопили його і почали встановлювати своє обладнання для контролю.

Скібіцький припускає, що в майбутньому загарбники можуть розмістити там ракетні комплекси, які дозволятимуть обстрілювати території України та інших держав.

“Панцир” та “Тор-М2” можуть прикривати територію від повітряних та ракетних атак.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російські військові нарощують сили на острові Зміїний – у чому причина

7 травня біля острова Зміїний знищили десантний катер “Серна” та зенітно-ракетний комплекс “Тор” ворога. 26 квітня там знищили зенітно-ракетний комплекс “Стріла-10”. Пізніше розбили три російські ЗРК і серверну з телекомунікаційним обладнанням. Біля острова вже потопили кілька десантно-штурмових катерів типу “Раптор”.

Україна продовжить боротися за острів Зміїний. Про це заявив начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов. Острів має стратегічне значення як для України, так і для російських окупантів, оскільки дозволяє контролювати надводну та певною мірою повітряну обстановку на півдні України.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО