Росіяни обстрілюють цивільні об’єкти: у Міноборони назвали дві причини

Останні новини
Росіяни обстрілюють цивільні об'єкти: у Міноборони назвали дві причини
Ворог в першу чергу ставить завдання знищити військові об’єкти, а потім об’єкти, які можуть посилювати обороноздатність. Фото: Ганна Маляр / Facebook

Російські окупанти під час обстрілів українських міст часто потрапляють у цивільні об’єкти.

Про пошкодження військових об’єктів інформацію не надають під час війни, розповіла заступниця міністра оборони Ганна Маляр в ефірі телемарафону.

Вона назвала дві причини, чому страждає цивільна інфраструктура.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окупанти влучили ракетою в Палац культури на Харківщині – є постраждалі

“Перше – Росія воює, не дотримуючись правил і звичаїв війни, і цілить у цивільні об’єкти також. Інша причина в тому, що вони (російські окупанти. –Gazeta.ua) не завжди потрапляють в об’єкти, які реально були їхніми цілями, і страждають цивільні об’єкти через це”, – підсумувала вона.

Маляр додала, що ворог насамперед ставить завдання знищити військові об’єкти, а потім об’єкти, які можуть посилювати обороноздатність.

“Наприклад, це можуть бути склади, місця, де є запаси паливно-мастильних матеріалів. Потім на другому місці – об’єкти інфраструктури: дороги, залізниця та об’єкти критичної інфраструктури. І вже після того цивільні об’єкти”, – розповіла заступниця міністра оборони.

На Луганщині російські окупанти знищили 348 об’єктів інфраструктури, припинили діяльність понад 3,4 тис. підприємств. Інфраструктура регіону зруйнована вщент.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО