Росіяни готуються до анексії окупованих територій України – Денісова

Останні новини
Росіяни готуються до анексії окупованих територій України - Денісова
У планах загарбників утворити тимчасові адміністрації у Донецькій, Луганській, Херсонській та Запорізькій областях. Фото: Людмила Денісова

Після провалу плану щодо проведення “референдуму” на Херсонщині через масові протести місцевих мешканців, окупанти розпочали розробку іншого сценарію привласнення українських територій.

З цією метою до Держдуми РФ внесли законопроєкт про розширення повноважень президента, зокрема щодо створення тимчасових адміністрацій за межами Росії на захоплених територіях України, повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова у Telegram.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЄС не буде визнавати ніякі російські “референдуми” на окупованих територіях

У планах загарбників утворити тимчасові адміністрації у Донецькій, Луганській, Херсонській та Запорізькій областях. Підготовка до цього вже розпочалась.

За словами Денісової, у Скадовську Херсонської області окупанти формують базу даних мешканців під приводом здійснення соціальних виплат у російських рублях. Водночас ними анонсується оформлення нових паспортів зразка РФ для мешканців тимчасово окупованої Херсонської області.

“Напередодні колаборант Володимир Сальдо, який проголосив себе очільником Херсонської області, повідомив рашистським ЗМІ, що Херсонщина вже найближчим часом увійде у склад РФ”, — повідомила вона.

Радник голови Офіса президента Михайло Подоляк наголосив, що будь-які заяви країни-загарбниці Росії про “референдуми” та “народні республіки” є абсолютно нікчемними.

Голова комітету Ради Федерації з конституційного законодавства РФ Андрій Клішас заявив, що мешканці тимчасово захоплених територій України мають право вирішувати, чи хочуть вони жити з Росією.

Таким чином він натякнув на можливу анексію Херсонської та Запорізької областей.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО