Росія влаштувала Бухенвальд для “азовців” – Денісова

Останні новини
Росія влаштувала Бухенвальд для "азовців" - Денісова
Денісова повідомила кількість депортованих українців. Фото: УНІАН

“Азовці”, які утримуються в Оленівці заявили, що у них там Бухенвальд, що дуже погано з їжею, пораненим не надають лікування.

Російська Федерація намагається зробити таким чином, що ніби це наші військові – злочинці, повідомила в інтерв’ю LB.ua ексомбудсмен Людмила Денісова.

Оленівка – село у Донецькій області, неподалік Маріуполя, окуповане російськими військами, куди було доставлено важкопоранених “азовців”.

Вона стверджує, що перші депортації ще були 18 лютого, за тиждень до повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

“Росіяни перевіряли телефони, оглядали, роздягали до гола, шукали якісь татуювання, які доводять, що людина належить до, як вони говорять, “українських націоналістів”, повідомила Денісова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Повернулась майже третина українців, які виїхали через війну – МВС

Тих, які пройшли так звану фільтрацію – здебільшого це жінки з дітьми і люди похилого віку – окупанти перевозили на територію Російської Федерації.

Загалом депортовано в Російську Федерацію понад 1,5 мільйона людей. З них близько 300 тисяч – діти. Це офіційна статистика Росії. Ще є 2161 дітей-сирот або позбавлених батьківського піклування.

Згідно з міжнародним законодавством – примусова депортація є актом геноциду. Як і сексуальне насильство, повідомила Денісова.

Розвідники Головного управління розвідки Міноборони підтримують комунікацію з полоненими захисниками Маріуполя.

Україна має дані про умови утримання й можливості визволення з полону бійців полку “Азов”, повідомив міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО