Росія готує провокації проти України – військова розвідка

Останні новини
Росія готує провокації проти України - військова розвідка
На окупованій території Придністров’я росіянам наказали готуватися до провокацій. Фото: Reuters

Російські спецслужби готують провокації, щоб підставити Україну.

Розпорядження про підготовку до таких провокацій надходять у військові підрозділи Росії та її сателітів, передає Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

“За інформацією воєнної розвідки України 13 січня у 3 омсбр ЗС Придністровського регіону Республіки Молдова було проведено службову нараду під час якої особовому складу доведено, що очікуються провокації зі сторони України в районі населеного пункту Ковбасна. Там розташовані артсклади оперативної групи військ РФ”, – йдеться у повідомленні.

Бригаду не переводили у вищі ступені бойової готовності. Але на нараді наголосили про готовність особового складу “за першою командою” виконувати завдання за призначенням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Постійний представник США в ОБСЄ попередив Захід про небезпеку Росії

Відпустки та звільнення особовому складу не скасовували. При цьому начальникам наказали довести до підлеглих необхідність прибути до військової частини за визначеним сигналом.

У Женеві відбулася зустріч представників США й Росії щодо вимог Москви до Америки й НАТО відступити зі Східної Європи. Це відбувається на тлі масового скупчення російських військ і техніки біля українських кордонів і загрози нової російської агресії.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО