Родина з 11 осіб їхала в автобусі, що загорівся в Болгарії

Останні новини
Родина з 11 осіб їхала в автобусі, що загорівся в Болгарії
Загибла пара – 27-річний Газменд Укалі й 23-річна Альбіна Белулі / trafficnews.bg

У салоні автобуса, який у ніч на 23 листопада потрапив у смертельну аварію в Болгарії, їхала родина з 11 осіб. Вони їздили відпочивати до Стамбула й поверталися додому автобусом, який на виїзді з Туреччини потрапив у смертельну ДТП.

Серед загиблих в аварії також учителька початкових класів із села Студеничани в Північній Македонії, її донька та ще двоє жителів цього ж села. Інша початкова школа в Скоп’є, учні якої загинули в аварії, тимчасово зупинила навчання. Про це пише видання Traffic News.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Моторошна ДТП у Болгарії із 45 загиблими: з’явилися нові подробиці

Серед жертв – 27-річний Газменд Укалі й 23-річна Альбіна Белулі. Хлопець святкував день народження з коханою в Туреччині.

Більшість загиблих із Північної Македонії. Також були туристи із Сербії та Бельгії. Найменшим жертвам 4 роки – братам-близнюкам Луану та Албану Ахметі.

У Болгарії та Північній Македонії 24 листопада оголосили триденну жалобу.

Аварія із загорянням автобуса сталася о 3:00 за місцевим часом 23 листопада. У машині з македонськими номерами їхали 52 людини. Серед загиблих – 12 неповнолітніх і водій автобуса. Вижили сім пасажирів. Усі вони в лікарні. В МЗС України відповіли, що серед постраждалих громадян України немає.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО