“Рашисти кинули всі сили” – Гайдай повідомив про плани ворога

"Рашисти кинули всі сили" – Гайдай повідомив про плани ворога
Лисичанськ – під щільними ворожими обстрілами, сказав голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай. Фото: Facebook-сторінка

Російські окупанти кинули всі сили, щоб окупувати всю Луганську область найближчим часом.

Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Сергій Гайдай в ефірі “Радіо Свобода”.

“Рашисти кинули всі сили, щоб окупувати всю Луганщину найближчим часом. Бої тривають по всіх напрямках. У Сіверськодонецькій промзоні вже зруйновано багато захисних споруд, не виключаємо можливості відходу на нові більш укріплені позиції”, – заявив.

Лисичанськ – під щільними ворожими обстрілами.

“Ми продовжуємо підтримувати життєдіяльність міста, гумвантажі завозяться щоденно, “тиха” евакуація триває – сьогодні виїхали близько 40 людей”, – повідомив.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни намагалися наступити на Мар’їнку – їх жорстко придушили

У разі окупації Сіверськодонецька люди, що переховуються в укриттях “Азоту”, стануть заручниками загарбників. Вихід буде тільки на окуповану частину Луганської області, заявив Гайдай.

На нещодавно захоплених територіях окупанти вже розпочали так звану “фільтрацію”.

“Полюють за активістами і людьми, причетними до військової справи, в полі зору також родичі таких категорій людей. Чоловіків змушують йти воювати проти України, тобто використовують як “гарматне м’ясо”, – сказав голова адміністрації.

РФ хоче захопити Сіверськодонецьк і Лисичанськ. Далі росіяни хочуть піти на Слов’янськ і Краматорськ у Донецькій області, сказала заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

Росіяни зібрали всі резерви і направили на штурм Сіверськодонецька і на напрямок Золоте-Тошківка, повідомляв Гайдай.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО