Путін готується до затяжної війни і сподівається, що Захід вичерпається – ЗМІ

Останні новини
Путін готується до затяжної війни і сподівається, що Захід вичерпається - ЗМІ
Джерела кажуть, що президент РФ Володимир Путін сподівається, що Захід у майбутньому не захоче допомагати Україні. Фото: eastnews.ua

Російський президент Володимир Путін готується до затяжної війни.

Він сподівається, що економічна криза змінить настрій виборців у країнах ЄС та США. У тамтешніх політиків може зникнути готовність допомагати Україні, пише The Wall Street Journal.

Сам Путін хоче правити до кінця своїх днів.

Президент РФ сприйняв довгі обговорення шостого пакета санкцій ЄС як ознаку нерішучості Заходу. Телефонні дзвінки президента Франції Еммануеля Макрона та канцлера Німеччини Олафа Шольца Путіну про способи зняття блокади з українських портів зміцнили цю думку.

“Коли західні лідери дзвонять Путіну і намагаються укласти угоду, це означає, що він думає, що має важелі впливу”, – зазначає видання з посиланням на співрозмовників у владних колах.

Російський президент має намір використовувати блокаду, щоб звести нанівець підтримку України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путін поставив керувати окупантами в Україні “політрука”

“Путін вважає, що Захід вичерпається”, – сказав один російський мільярдер із добрими зв’язками на умовах анонімності.

Але президент РФ не очікував сильної та єдиної реакції Заходу на початку вторгнення. Тепер він намагається змінити ситуацію і вірить, що у довгостроковій перспективі переможе.

Кремль вважає, що зможе пережити Захід у подоланні наслідків економічних санкцій.

“У Путіна немає іншого вибору, окрім як продовжувати війну, сподіваючись, що хлібна блокада України призведе до нестабільності на Близькому Сході та спровокує новий потік біженців”, – сказав колишній головний економіст Європейського банку реконструкції та розвитку Сергій Гурієв.

Президент країни-агресорки РФ Володимир Путін заявив, що “дасть гарантії безпеки” для вивезення українського зерна Чорним морем. Про це сказав у програмі на російському телебаченні. Заявив, що “можна вивозити” зерно через порт Одеси та інші прилеглі.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО