Принада міста – який вигляд мають фонтани Дніпра на фото минулого століття

У Дніпрі на початку червня відкрили міські фонтани. Зараз, у спеку, в них мріє освіжитися чи не кожен житель міста, хоча медики і попереджають про небезпеку такої розваги. Біля сучасних і вже історичних фонтанів часто можна помітити великі компанії молоді та батьків з дітьми.

Gazeta.ua пропонує добірку історичних фото водограїв Дніпра, які так люблять місцеві.

Який вигляд мали фонтани Дніпра у минулому столітті
Фото: dv-gazeta

Серед фонтанів міста – зовсім нові і з великою історією. Водограї у місті зʼявилися наприкінці ХІХ ст.

Серед історичних фонтанів міста – водограй перед залізничним вокзалом. Він мав велику висоту – дві чаші та струмінь води, був добре помітний у просторі Привокзальної площі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Київському трамваю виповнилося 130 років: історичні фото

Також на історичних світлинах можна побачити фонтан у Міському, Англійському і Технічному садах. Також знаковими стали фонтани “Самсон”, “Дитячий хоровод”, “Лебеді” та інші.

Зараз Дніпро залишається містом фонтанів. Їх там – декілька десятків. Це, наприклад, “Поріг Ревучий”, “Муза”, “Каскад”, “Гейзер”, “Білий лебідь”.

Російські загарбники з початку повномасштабного вторгнення обстрілюють Дніпро. Так, вибухи у місті лунали 10 червня – спрацювала протиповітряна оборона. А 27 травня у Дніпро влучили кілька ракет окупантів. Повідомляли про серйозні руйнування

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО