При ортоплазмі не використовують препарати

Останні новини
Автор: DOCTORLIDER.RU
 
Ортоплазма зменшує запалення в суглобі й покращує кровообіг. Сприяє відновленню хрящової тканини
Ортоплазма зменшує запалення в суглобі й покращує кровообіг. Сприяє відновленню хрящової тканини

— Артроз — одна з найпоширеніших хвороб сьогодення. Проявляється болем у суглобах, дискомфортом під час ходіння і згинання кінцівки. Полегшити життя хворим допомагає процедура орто­плазми, — говорить Сергій Петрик, ортопед, керівник лікувально-діагностичного центру “Ортомед Просперітас” у Полтаві.

Що таке ортоплазма?

— Це укол збагаченої тромбоцитами плазми у хворий суглоб. Ортоплазма розрахована на власні сили організму. З вени беремо необхідну кількість крові. В центрифузі виділяємо з неї плазму, збагачену тромбоцитами. Вводимо її в проблемну ділянку суглоба. Концентрація тромбоцитів відновлює клітини, що беруть участь в обмінних процесах. Виробляють речовини, що відповідають за міцність і цілісність хрящової тканини. У суглобі покращується кровообіг, зникає запалення. Найголовніше — пацієнт може вільно й безболісно рухатися.

Ортоплазма ефективна лише при артрозі?

— Цей метод дієвий також при артритах, остеохондрозі, періартритах, міжхребцевих грижах. Ефективний і при уповільненому зрощенні кіс­ток після переломів, пошкодженнях зв’язок і м’язів. Ортоплазма дозволена пацієнтам із 16 років. Процедура триває 30 хвилин. Курс складається з трьох-п’яти ін’єкцій з інтервалом три-десять днів. Ефект від лікування діє від восьми до десяти місяців. У випадку складних форм захворювання курс треба повторювати. Наші фахівці індивідуально підбирають лікування.

При ортоплазмі застосовують медикаменти?

— Жодних препаратів не використовують. Тому ортоплазма не спричиняє побічних реакцій та алергій. Процедура має не лише оздоровчий, а й профілактичний ефект.

Які ще послуги надає ваша ­клініка?

— У центрі приймає невропатолог. Лікує пацієнтів із судинними захворюваннями головного мозку, запамороченням, головним болем, хворобою Паркінсона. В кабінеті ортопеда-травматолога пропонують лікування деформуючих остеоартрозів колінних і кульшових суглобів. У клініці проводять також ультразвукову діагностику суглобів, судин, м’яких тканин, внутрішніх органів, загальноклінічні аналізи, лікувальний масаж і фізпроцедури.

Медцентр “Ортомед Просперітас” у Полтаві розташований за адресою: вул. Олеся Гончара (колишня Енгельса), 19а.

Тел: 0(532) 58 03 08,

0(66) 513 95 86, 0(67) 186 55 70

Із послугами медзакладу можна ознайомитися:

www.ortomed-prosperitas.com.ua

Ліц. АЕ №197593 від 18.04.2013, видана Міністерством охорони здоров’я України

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО