Протести під НАБУ: громадяни вимагають покарати розкрадачів «Черкасиобленерго»

Протести під НАБУ Черкаси

Раніше ми розповідали, що службові особи НАБУ відмовляються реагувати на оборудки колишньої керманички «Черкасиобленерго» Світлани Кузьмінської та її посіпак. Брудними махінаціями з підприємства вивели мільярди, а винним у цьому ділкам досі не оголосили підозру.

Щоб нагадати детективам Національного антикорупційного бюро України, що їх обов’язок – розслідувати злочини та притягати до відповідальності тих, хто грабує народ, громадські активісти та журналісти вийшли на акцію протесту під НАБУ. З гаслами «Не кришуйте, а працюйте» та «Не дайте знищити «Чернкасиобленерго» активісти вимагають зустрічі з керівництвом відомства.

Ми працюємо на місці подій. Тож далі буде.

Нагадаємо, наразі НАБУ розслідуються злочини щодо незаконної розтрати коштів ПАТ «Черкасиобленерго». Слідством було встановлено, що Світлана Кузьмінська протягом 2015 року уклала ряд договорів, за якими змінювався порядок здійснення розрахунків на оптовому ринку електроенергії, «Черкасиобленерго» було заподіяно величезну шкоду. Не дивлячись на достатню кількість доказів оборудок Кузьмінської і її поплічників, жодного вироку до сьогодні немає. І Кузьмінська цим активно користується – намагається повернутися на колишню посаду та остаточно знищити підприємство.

Детальніше про саму схему — у наших попередніх матеріалах.

Оцініть автора
VIP ЗЛО