Пропаганда Кремля не втомлюється брехати: чергова підбірка фейків від окупантів

Останні новини
Пропаганда Кремля не втомлюється брехати: чергова підбірка фейків від окупантів
Росіяни запустили ще три великих обмани. Фото: Детектор Медіа

Російська пропаганда знову вкинула в інформаційний простір нашвидкуруч придумані брехливі новини.

Станом на вечір 2 червня окупанти поширювали дезінформацію та маніпуляції, повідомляє Центр протидії дезінформації при РНБО України в Telegram.

В Міноборони Росії заявили, що “в Зеленодольську бойовики націоналістичних формувань силоміць утримують мирних жителів, а всі спроби виїхати з міста припиняються фізичним насиллям. Вирватися з заблокованого націоналістами населеного пункту майже неможливо”. Це – дезінформація!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Західна зброя робить українців щасливими” – Подоляк

Прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що “продовження постачання зброї Києву завдасть більше страждань самій Україні, яка є інструментом країн-постачальників”, оскільки “мети російської операції буде досягнуто. Тож використання іноземної зброї лише погіршить ситуацію для України”. Це – маніпуляція!

Зступник голови Мінборони окупантів повідомив заступнику генсека ООН Мартіну Гріффітсу про гуманітарну ситуацію в Україні та заявив, що “продовольча криза пов’язана з санкціями США та Заходу щодо Росії”. Це – маніпуляція!

Російське Міністерство оборони поширює фейк про те, що “націоналісти” нібито застосовують насильство до жителів Одеси через докази проросійських поглядів, знайдені в їхніх телефонах.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО