Прокурор Луговський навмисно «зірвав» суд щодо оборудок Кузьмінської з черкаськими ГЕС?

Прокурор Луговський Черкаси

Як ми розповідали раніше, сумним підсумком діяльності Кузьмінської стала серія підозрілих операцій в листопаді 2015-го року, в результаті яких були відчужені відразу дві гідроелектростанції «Черкасиобленерго» – Корсунь-Шевченківська та Стеблівська.

Довгий час прокуратура закривала очі на те, що Кузьмінська та її подільники вкрали в держави дві гідроелектростанції, але прискіплива увага громадськості і натиск активістів дали свої результати – справу проти Кузьмінської все ж відкрили. Та, скоріше за все, відкриття справи було черговою показовою виставою і насправді притягати винних до відповідальності прокуратура не збиралася.

Взяти хоча б той факт, що декілька місяців прокурор Луговський категорично відмовлявся надавати адвокатам «Черкасиобленерго» матеріали справи для ознайомлення та підготовки до судового засідання, мовляв, адвокати Кузьмінської можуть на нього образитися і написати скаргу. Тобто, скарг від адвокатів підприємства, що постраждало від цинічних афер пройдисвітів, прокурор не боявся, а от образити своїми законними (!) діями обвинувачену Кузьмінську йому було страшно? Це абсурд. І, скоріше за все, й сам Луговський це розумів. Але продовжував «підігравати» Кузьмінській замість того, щоб довести її вину…

Яскравим підтвердженням того, що Іван Луговський і досі грає на боці ділків, є «результат» судового засідання по цій справі, яке мало відбутися 23 січня.

Ми дізналися, що на самому початку прокурор раптом подав суддям клопотання про перенесення розгляду справи. Причина – сумнівна та абсурдна. Мовляв, він не встиг знайти оригінали документів, які в нього витребувала сторона захисту, і для цього йому потрібен додатковий час.

Водночас адвокат потерпілої сторони – «Черкасиобленерго» – Денис Ципін нагадав прокурору й суду, що наразі йде стадія вивчення доказів, на якій не вирішується питання про достовірність тих чи інших доказів. Прокурор може донести оригінали необхідних документів в будь-який час і переносити через це засідання немає необхідності.

Є матеріали справи, прокурор може надалі їх оголошувати, а на наступному судовому засіданні – надати суду всі необхідні пояснення з приводу тих матеріалів, які були вже оголошені в суді, – наголосив Денис Ципін

Утім, суд об’єктивні аргументи адвоката «Черкасиобленерго» з незрозумілих причин не врахував і задовольнив клопотання прокурора Луговського. Судове засідання перенесли на 30 січня.

Чи зірве прокурор Луговський і наступне судове засідання? У підсумку надасть суду необхідні матеріали? Чи оригінали документів по справі Кузьмінської будуть «загублені», а справу закриють через «відсутність достатньої кількості доказів»?

У будь-якому випадку, схоже, що власна репутація пана Луговського зовсім не хвилює, як і доля людей, які через оборудки Кузьмінської і Ко втратили роботу і віру в своє майбутнє.

Детальніше про схеми ека-голови ПАТ “Черкасиобленерго” розказуємо в нашому відеосюжеті.

Ми будемо слідкувати за розвитком подій. Далі буде.

Обговорюємо тему тут.

Оцініть автора
VIP ЗЛО