Прокуратура та НАБУ досі не подали апеляцію на заставу Кузьмінської

Прокуратура та НАБУ досі не подали апеляцію на заставу Кузьмінської Черкаси

Та не лише позиція суду викликає багато запитань. Дивною та підозрілою є поведінка прокуратури та детективів НАБУ, які мали б бути зацікавленими в тому, щоб розкрадачі «Черкасиобленерго» нарешті опинилися за гратами.

Як ми розповідали, під час судового засідання у Вищому антикорупційному суді України детективи НАБУ подали клопотання про обрання Кузьмінській запобіжного заходу у вигляді застави 20 мільйонів гривень. Детективи, крім іншого, обґрунтували розмір застави й тим, що наразі Кузьмінська витрачає на різноманітні бутики мільйони гривень щомісячно, так що сплатити ці 20 мільйонів їй під силу. Суддя ж доводи детективів проігнорував і вирішив, що у справі про розкрадання сотень мільйонів гривень з обленерго, головній підозрюваній вистачить застави 3 мільйони 783 тисяч гривень. Звичайно, після цього громадськість звинуватила суд в упередженості і чекала адекватної відповіді від прокуратури та НАБУ у вигляді подання апеляції.

Та, як нам стало нещодавно відомо, на здивування усіх цього не сталося. Досі ні від прокуратури, ні від НАБУ апеляції на скандальне рішення судді не надійшло. Що це може означати? Або прокурори та детективи так «насвяткувалися», що досі не можуть приступити до виконання своїх обов’язків, або ж такий «результат» був заздалегідь спланований НАБУ, прокуратурою та розкрадачами «Черкасиобленерго». Чесно кажучи, у другу версію віриться більше.

Ситуація в підсумку складається невтішна. Кузьмінська, за інформацією з надійних джерел, внесла цю мізерну заставу і подала апеляцію на обрання їй запобіжного заходу, а прокуратура та НАБУ по суті умивають руки і дають їй зелене світло на продовження злочинних оборудок.

Утім, громадськість, активісти та трудовий колектив «Черкасиобленерго» все ж сподіваються, що радіти своїй безкарності усім причетним до цієї злочинної схеми залишилось недовго. У будь-якому випадку здаватися ніхто не збирається – відстоювати своє підприємство, честь і гідність люди обіцяють до кінця.

Раніше громадськість вже зверталась публічно до НАБУ, бо вважає, що НАБУ покриває розкрадання «Черкасиобленерго».

Детальніше ознайомитись зі схемою розкрадання ПАТ “Черкасиобленерго” можна у наших попередніх матеріалах.

Ми слідкуватимемо за розвитком подій. Далі буде…

Обговорюємо тему тут.

Оцініть автора
VIP ЗЛО