“Председатели” з Росії та невиправдана жорстокість: як живе Борівщина під окупацією

Останні новини
"Председатели" з Росії та невиправдана жорстокість: як живе Борівщина під окупацією
Жителі окупованої Борівщини живуть без будь-яких комунікацій, а Росія призначає нових “керівників”. Фото: t.me/borova_gromada

Борівська громада на Харківщині залишається тимчасово окупованою російськими військами.

Бойові дії на території Борівщини не ведуться. Але постійно чути звуки обстрілів та вибухів із сусідніх громад. Про це повідомляє Борівська селищна рада в Telegram.

Найбільше російських військ зосереджується на сході та півдні громади у селах. Вони територіально наближені до Луганської і Донецької областей.

Також спостерігається значне збільшення чисельності російських військових у Гороховатці.

“Люди в окупації продовжують виживати в умовах постійної емоційної напруги, без мобільного зв’язку та інтернету. У деяких населених пунктах відсутнє електропостачання. В аптеках відсутні життєво важливі ліки. Люди не мають можливості отримати пенсії і зарплати, оскільки в громаді не працює банківська система і ніде зняти гроші”, – зазначають.

Щоб перевести кошти у готівку, місцеві жителі їздять у Сватове та Старобільськ.

Там це можна зробити за 15-40% від загальної суми коштів. Все частіше готівку у цих містах можна отримати лише в рублях по курсу 1:2. На окупованій Борівщині при оплаті покупки гривнями можуть видати решту рублями.

Днями призначено нового “керівника” громади.

“Які в нього повноваження та як саме називається його “посада” – голова, староста, мер чи “председатель”, наразі невідомо”, – повідомили у селищній раді.

Додають, щожиття на окупованих територіях сповнене небезпек. Адже ніхто не може передбачити дії окупантів. Десь вони поводяться відносно спокійно, а в деяких населених пунктах проявляють невиправдану жорстокість по відношенню до мирного населення.

Доповнюється.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО