Порошенко зробив несподівану пропозицію Зеленському

Останні новини
Порошенко зробив несподівану пропозицію Зеленському
Порошенко дорікнув Зеленському у відпочинку. Фото: Reuters

П’ятий президент Петро Порошенко, якого звинувачують у державній зраді, запропонував діючому главі держави Володмиру Зеленському “підставити плече”.

Про це заявив з Брюсселя 15 січня.

“Ми готові допомагати владі. Ми готові давати свої думки і свої поради. Ми готові підставити плече, якщо треба. Ми готові взяти під руки, якщо треба.

Ми готові навіть пересувати ноги, якщо їх ноги не йдуть в європейському напрямку. Все це ми готові робити для того, щоб допомогти Зеленському, бо він – президент. І в його немічних руках є булава. А як кажуть – до булави треба ще й голови”, – цитує Порошенка пресслужба його партії “Європейська солідарність”.

Порошенко дорікнув Зеленському, що президент “за останні три тижні дуже напружено відпочивав: спочатку в Гуті з Єрмаком, потім у Буковелі з Коломойським, потім знову в Буковелі з Єрмаком”.

“Він нібито не помітив, що світ змінився. Росія вдерлася до Казахстану, так само як і колись Радянський Союз вдерся до Угорщини, вдерся до Чехословаччини.

Україна сьогодні має захиститись. Захиститися як від військового вторгнення, так і від впливу Росії”, – заявив.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Реп і квиток за “тисячу Зеленського”: Порошенка зустрічатимуть, як зірку

Також в “ЄС” заявили, що Порошенко, щодо якого на понеділок, 17 січня, заплановане засідання суду для обрання запобіжного заходу, планує поїхати до Брюсселя 24 січня на засідання Міжпарламентської Ради Україна-НАТО.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО