ПОЛІЦІЯ РОЗВОДИТЬ РУКАМИ: ЗЕМСНАРЯД НЕ ПРАЦЮЄ, А ЗНАЧИТЬ ПОРУШЕННЯ НЕМАЄ

ЗЕМСНАРЯД НЕ ПРАЦЮЄ Наші розслідування

Земснаряд, який незаконно намиває пісок в Бортничах, зазвичай, працює цілодобово. Аж раптом, коли с дванадцятого разу поліція все ж таки приїхала, аби провести огляд місця, агрегат різко затих. За словами “директора”, який був на місці, повідомив, що зараз земснаряд не працює, а на борту нікого немає.

На питання адвоката заявника, чи намивали пісок вчора після 23:00, директор відповідати відмовився. Також, посадовець фірми “Гідромеханізація”, якій належить земснаряд, зізнався, що а ні технічної документації на агрегат, а ні бортового журналу, в них немає. “Ніхто ніколи нічого не перевіряв, от і нема”, — прокоментував директор.

Весь огляд місця події зайняв аж п’ять хвилин. Враховуючи, що на час огляду слідчих, земснаряд не працював, а бортового журналу не існує, офіційно перевірити, чи працює взагалі земснаряд, неможливо. Тож, слідчі не зафіксували факт незаконного гідронамиву.

Складається враження, що поліція заздалегідь попередила директора підприємства про свій візит. Інакше як пояснити раптове припинення гідронамиву піску?

Нагадаємо, що сьогодні вночі Поліція Охорони, яку найняла фірма “Гідромеханізація” від мешканців Бортничів, також не пускала поліцію на територію озера, де стоїть земснаряд.

Раніше ми писали, що фірма АТ “Гідромеханізація” незаконно добуває пісок в Бортничах на озерах Витовець та Заплавне, адже у підприємства немає дозвільних документів.

Обговорення тут

Оцініть автора
VIP ЗЛО