ПОЛІЦІЯ НА СТРАЖІ ПРАВОПОРУШЕНЬ: ХТО ЗАХИСТИТЬ ГРОМАДУ БОРТНИЧІВ?

ХТО ЗАХИСТИТЬ ГРОМАДУ БОРТНИЧІВ Наші розслідування
Прямо зараз у Бортничах місцеві жителі збираються перекривати дорогу на виїзді з піщаного кар’єру. Звідти в таку спеку цілодобово виїзжають вантажівки з піском, попри заборону міської влади. Мешканці мікрорайону не хочуть допустити ще більшого руйнування доріг через рух важкого транспорту.
Дарницька поліція знову дала “добро” на вивіз піску з кар’єру в Бортничах, де мешканці вже пів року намагаються зупинити незаконну діяльність з гідронамиву. Поліцейські, тим самим, порушили постанову Київської Міської Державної Адміністрації, яка прямо забороняє рух вантажівок столицею в умовах спеки. На вулиці +33, в той час як столична влада встановила обмеження для вантажопідйомного транспорту в +28. Адже перевізники багатотонних вантажів псують в такую спеку покриття, дороги руйнуються, а на їх ремонт, як завжди, грошей немає. Особливо взятися їм і немає звідки, якщо вантаж — нелегально намитий пісок. Тож податки не сплачуються, а на інтереси містян начхати.
Діяльність фірми “Гідромеханізація”, яка неконтрольовано добуває пісок в Бортничах та цілодобово вивозить його КАМАЗами, вже призвела до знищення дороги в мікрорайоні. А ні власники фірми, а ні місцева влада, відновлення або хоча б частковий ремонт покривати не збирається. Мешканцям залишається лише протестувати та вчергове перекривати дорогу, наражаючи себе на небезпеку. Адже знахабнілі водії не цураються наїзжати на протестуючих. І не дивно, бо зелене світло їм дали самі поліцейські.
Мешканці Бортничів не здаються і не перестають просити ЗМІ та представників влади будь-якої ланки про допомогу. Діяльність “Гідромеханізації”, яка засіла тут вже більше десяти років тому, призвела не тільки до знищення доріг, а й до просідання грунтів. Як наслідок — будинки, розташовані біля озера, де намивають пісок, скоро підуть на дно, адже вже дали тріщини стіни.

Оцініть автора
VIP ЗЛО