Подоляк пояснив, за що Росія ненавидить “Азов”

Останні новини
Подоляк пояснив, за що Росія ненавидить "Азов"
Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що Росія ненавидить “Азов”, тому що вони є великою перепоною над взяттям Маріуполя. Фото: president.gov.ua

Не маючи навіть натяку на хоч якусь перемогу в війні з Україною, президент Росії Володимир Путін робить ставку на взяття Маріуполя.

Єдиною перепоною для того, щоб оголосити “перемогу”, залишаються захисники Азовсталі, зокрема полк “Азов”, заявив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк.

“Для росіян Маріуполь чи будь-яке місто на сході України – символічне, сакральне, яке треба знищити або завоювати. Для них це принципова позиція. “Азов” – це взагалі подразник, який з розуму зводить практично всю політичну еліту Росії”, – зазначив він.

Подоляк наголошує, що в Україні мають трошки обережніше сьогодні говорити про Азовсталь.

“74 дні війни і, безумовно, РФ не отримала ще жодного результату, про який вони з пафосом і помпою говорили на початку “спецоперації”. Тому вони нервово ставляться до будь-яких заяв, особливо щодо “Азову”, Азовсталі. Нам треба бути обережнішими, бо все ж є надія, що певні зусилля допоможуть нам забрати наших цивільних, військових, поранених”, – пояснив.

Доповнюється…

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО