Податкова хоче стягнути 200 тис. грн із Шабуніна, який критикує Зеленського

Останні новини
Податкова хоче стягнути 200 тис. грн із Шабуніна, який критикує Зеленського
У 2020 році активісту спалили будинок. Фото: @USPStudies

Державна податкова служба хоче стягнути з голови Центру протидії корупції Віталія Шабуніна 200 тис. грн податкового боргу.

Про це повідомив Окружний адміністративний суд міста Києва у минулий четвер, 13 січня.

Позивачем є Головне управління ДПС у Києві.

Просять “стягнути з Шабуніна Віталія Вікторовича кошти платника податків з рахунків у банках, що обслуговують такого платника, на суму податкового боргу у розмірі 227 437,92 гривень”.

Вирішують питання про відкриття провадження за позовом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський – брехун. Його другий термін поховають – Шабунін

Активіст пояснив, що йдеться про податок на доходи фізичних осіб, який він мав сплатити з пожертв на відновлення його спаленого будинку. Після того, як його будинок згорів позаторік у липні, він зібрав 1 263 544 грн від благодійників.

“З цих пожертв сплачується два податки: військовий збір (його я вже оплатив) і податок на доходи фізосіб у розмірі 227 437,92 гривень (саме його стягує з мене податкова).

У кінці червня я надіслав листа податковій з проханням відтермінувати оплату ПДФО. Строки розгляду таких прохань – 30 днів, але відповіді на той лист я так і не отримав. Натомість, отримав позов до ОАСК”, – написав у Facebook.

Зібрану суму вказав у декларації, заборгованість планував погасити протягом року.

“Нагадаю, що у вересні я оприлюднив ПІБ палія мого будинку, відповідальність якого є очевидною з матеріалів справи. Знаєте, що за цей час зробила Нацполіція і прокуратура? Нічого. Рівно так само нічого Нацполіція і прокуратура зробили в справі підкидання гранат під двері моїх і дружини батьків.

Влада не захистила мою родину і захищає нападників (ніхто досі не покараний і навряд буде). І за це я плачу двічі: податками до підпалу і податками з пожертв після підпалу. Дякую, дуже дякую, шановна владо”, – резюмував голова ЦПК.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО