ПЛЮВАТИ НА ЗАКОН: ЯК НАЦПОЛІЦІЯ ДОПОМАГАЄ ПОРУШУВАТИ ПОСТАНОВИ КМДА

ПЛЮВАТИ НА ЗАКОН Наші розслідування

Щойно працівники Нацполіції проігнорували заборону Київська Міська ДА на користь незаконного намивача піску. Місцеві жителі Бортничів запідозрили адміністративне правопорушення з боку фірми АТ “Гідромеханізація”. Всупереч постанові КМДА про заборону руху столицею вантажного транспорту масою більше 24 тонн, ділки вивозять з кар’єру пісок вантажівками, заповнениними доверху.

Поліція, яка приїхала на місце події через кілька годин після трьох викликів, розвернулася і просто поїхала. Патрульні не тільки не прийняли заяву мешканців мікрорайону, які помітили правопорушення, а й не захотіли навіть із ними спілкуватись.

Натомість посадові особи АТ “Гідромеханізація”, продовжують нахабно плювати на всіх і вся: починаючи ігноруванням постанов КМДА, законодавством у сфері видобутку надр, закінчуючи судовими заборонами і арештами. Доречі, на пісок, який наразі “Гідромеханізація” вивозить із кар’єру, накладений арешт Святошинським судом.

Але мешканці сумісно з активістами Києва затримали рух вантажівок та не збираються його відновлювати, поки поліція не відреагує належним чином на явні порушення з боку АТ “Гідромеханізація”.

Нагадаємо, що АТ “Гідромеханізація” вже 15 років займається незаконними оборудками з піском у Дарницькому районі Києва. Вони незаконно намивають пісок в озері на території мікрорайону Бортничі, а потім збувають його таким великим підприємствам, як Завод імені Ковальської. За часи незаконних оборудок, громаді та бюджету міста були нанесені мільярдні збитки. Місцеві впевнені та неодноразово зауважували, що все це беззаконня відбувається за кришуванням Нацполіції Дарницького району та, безпосередньо, мера Києва Віталія Кличко.

Детальніше про махінації читайте тут

Обговорення тут

Оцініть автора
VIP ЗЛО