Північний апеляційний суд Києва «підіграє» аферистам, які розкрадали «Черкасиобленерго»?

Північний апеляційний суд Києва Черкасиобленерго Черкаси

Скандал навколо «Черкасиобленерго», яке з усіх сил намагається захиститися від атак Світлани Кузьмінської та її посіпак, не вщухає. Ми дізналися, що, найвірогідніше, колишній керманичці підприємства та її політичним покровителям несподівано почали «підігравати» судді.

Так, 25 листопада цього року в Північному апеляційному суді м. Києва було проголошено скандальне рішення, яким суд скасував мирові угоди на стадії виконавчого провадження між ПАТ «ЧОЕ» і ПАТ «АЗОТ» щодо оплати мільйонних боргів. Наслідки для обох підприємств та загалом Черкаського регіону це матиме катастрофічні. Але про все по-порядку.

Ми розповідали, що у ПАТ «АЗОТ» виник перед ПАТ «ЧОЕ» борг у майже в 2 мільярада гривень. А оскільки обидва підприємства є бютжетноутворюючими в Черкасах і ПАТ «АЗОТ» не могло відразу виплатити величезний борг, то в мажах виконавчого провадження було укладено мирову угоду. Ця угода передбачала форму виплати з розрахунку в 9 млн. 400 тис. грн в місяць, які боржник успішно сплачував. Судіть самі: до укладення мирової угоди «Азотом» було сплачено 6 млн. грн, а після – 62 млн. (!)

Однак, найвірогідніше, те, що підприємство почало підніматися на ноги, не входило в плани Кузьмінської і її покровителів. І вони почали підключати всі свої «зв’язки».

Як наслідок – Фонд державного майна, який виступав в даному процесі як третя особа без самостійних вимог, подав апеляційні скарги на скасування мирових угод. Причина абсурдна – нібито вони були укладені не в інтересах держави. Підтримати Фонд держмайна раптом вирішили і правоохоронці, які по надуманим причинам намагались вступити в справу й навіть порушили кримінальне провадження про диверсію, що настільки притягнуте за вуха, що викликало хвилю громадського обурення та насмішок.

Та суддів, які розглядали справу про скасування мирових угод, чомусь це зовсім не хвилювало. На здивування та обурення громадськості та трудового колективу ЧОЕ Північний апеляційний суд «підіграв» посіпакам, які вирішили довести свою справу до кінця і знищити одне з найбільших підприємств регіону. Адже зрозуміло, що скасування мирових угод, які успішно виконувались «Азотом», може призвести до того, що «Азот» перейде в стадію банкрутства, а «Черкасиобленерго» остаточно збанкрутує, як цього чекають політичні рейдери.
А в громадськості тим часом виникло очевидне запитання: невже судді упереджені та «грають» на боці ділків? Невже той факт, що за такого сценарію держава не отримає майже нічого, нікого не хвилює?

Ми дізналися, що 18 грудня цього року в цьому ж суді буде слухатися справа про скасування ще однієї мирової угоди, де САП, НАБУ і Фонд держмайна спільно будуть просити скасувати угоду, яка виконується, знаючи, що її скасування фактично призведе до недоотримання ЧОЕ коштів. От і подивимося, на чиєму боці суд.

Тож далі буде…

Оцініть автора
VIP ЗЛО