ПІСОЧНІ ОБОРУДКИ ПІД ПРИКРИТТЯМ КМДА: ЧОМУ МОВЧИТЬ КЛИЧКО?

Наші розслідування

Сьогодні під КМДА пройшла акція протесту. Активісти вимагали прикрити оборудки із незаконним намиванням і збутом піску в Бортничах. Учасники мітингу впевнені, що Віталій Кличко не тільки в курсі схеми, а й приймає в ній участь.

Активісти хочуть домогтися від КМДА розірвання договору оренди між фірмою, що намиває пісок, та міською владою, на земельну ділянку, та безпосередньої зустрічі з представником профільного комітету міської ради.

Прес-аташе прийняла заяву організаторів мітингу, проте влаштовувати зустріч з кимось із керівництва на відріз відмовилась. Ні заступники мера, ні представники земельного департаменту КМДА, ні будь-яка інша, компетентна особа, не прийняла робочу групу активістів. Прокоментувати ситуацію із незаконним гідронамивом в Бортничах не кортить і самому Кличку, бо про дану обородку, як і десятки інших в області, відомо давно, а дозвіл на видобуток піску надає якраз Київміськрада.

Нагадаємо, що земельну ділянку в Бортничах, де намивають пісок, винаймає ПАТ “Гідромеханізція”. Ще у 2006 році вони отримали дозвіл від КМДА на виконання там інженерних робіт, а саме — підготовку площадки під забудову. Проте ось вже 15 років фірма, постійно отримуючи “зелене світло” від міської влади та поліції Дарницького району, незаконно намиває пісок. За весь час на оборудках із піском власники фірми, разом з держпосадовцями, отримали прибутку близько 600 мільйонів гривень.

Обговорення тут

Оцініть автора
VIP ЗЛО