“Персонал живе в окремому будинку” – Камалія поділилася, скільки у неї помічників

Останні новини

Виконавиці 44-річній Камалії, справжнє ім’я Наталя Захур, впоратися з господарством допомагають декілька працівників. Вона разом з чоловіком-мільярдером 66-річним Мохаммадом Захуром виховує доньок-близнючок – Мірабеллу й Арабеллу.

Зірка також назвала причини, чому може звільнити помічників. Скільки помічників у неї є, співачка поділилася в програмі “Зірковий шлях”.

“На кухні кухар один. Дві покоївки, гувернантка та костюмер. Персонал з нами живе, але у них окремий будинок”, – розповіла Камалія.

Їй уже доводилося звільняти деяких помічників.

“Багато разів було через неохайність. Ми люди охайні, гидливі. Там камери просто. Людина не знала. Ганчіркою, якою витирають на столі, взяла і витерла з підлоги те, що туди накапало”, – пригадала виконавиця.

Співачка Камалія розповіла, скільки у неї помічників
Фото: instagram.com/kamaliyaofficial

Також вона звільняла няню.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ображена Адель покинула інтерв’ю. Через це журналіста відсторонили, а канал втратив $1 млн

“Вона залишила дитину, якій ще було близько двох років, на ліжку в спальні. І пішла. Дитина впала з ліжка і вибила собі шість зубів. То був жах. Дитина вся в крові”, – розповіла Камалія.

Українська співачка Камалія у вересні 2013-го народила дівчаток-близнючок – Мірабеллу й Арабеллу. Жінка багато років намагалася завагітніти.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО