Перший коронавірусний вирок

Новини регіонів

ВАЖЛИВО! ПЕРШИЙ КОРОНАВІРУСНИЙ ВИРОК ЗА ВІДСУТНІСТЬ МАСКИ

У Чернівецькій області суддя Олег Телешман вирішив не притягувати “порушника” до адміністративної відповідальності через відсутність у нього захисної маски.

Минулого тижня чоловік перебував без захисної маски в публічному місці — на зупинці громадського транспорту. Поліцейські склали на “порушника” постанову про адміністративне правопорушення. Чоловік на суді пояснив, що грошей на маску не мав, пошити не зумів, в чому щиро кається. Проте суддя закрив справу через відсутність ознак правопорушення.

“В матеріалах справи відсутні докази, які б підтверджували, що особа відповідно до закону за власні кошти зобов`язана придбати чи виготовити засіб індивідуального захисту, зокрема респіратор або захисну маску, чи йому було профінансовано витрати на придбання чи виготовлення засобів індивідуального захисту за рахунок коштів Державного бюджету України та місцевих бюджетів…” — йдеться в ухвалі суду.

До того ж, Кабінет Міністрів України не є законодавчим органом. Тож громадяни не можуть жодним чином порушити закон, “порушуючи” постанову про обмеження, введені Камбіном на час карантину.

Ми рекомендуємо уникати великих скупчень людей та самостійно подбати про засоби індивідуального захисту, незважаючи на постанови чи заборони. Проте якщо ви гадаєте, що COVID-19 — проект Сороса або Ротшильдів з Рокфеллерами — не наражайте співгромадян на небезпеку.

Оцініть автора
VIP ЗЛО