Перевищений вміст свинцю: в Україну завезли отруйні іграшки

Останні новини

В Україні заборонили постачання та продаж пластикових музичних іграшок у вигляді робота на колесах та ведмедика-неваляшки.

Масова частка свинцю у таких іграшках перевищена в 164 рази, свідчать результати позапланової перевірки продукції. Про це 24 листопада повідомило ГУ Держпродспоживслужби в Рівненській області.

“Іграшки-неваляшки Tumbler Endless happiness і музичні роботи на колесах Super Cosmis Hero Tumbler hoverboard вироблені у Китаї. Вони не відповідають вимогам за показниками екологічної та хімічної безпеки”, – йдеться у повідомленні.

Автор: rivneprod.gov.ua
 
В Україні продавали небезпечні іграшки з перевищеним вмістом свинцю
В Україні продавали небезпечні іграшки з перевищеним вмістом свинцю

Постачальнику заборонили поставляти такі іграшки на український ринок. Споживачів просять повідомляти, якщо вони знову побачать ці товари на прилавках.

Свинець – це хімічний елемент, який відноситься до важких металів. Іграшки, у яких вміст свинцю перевищує встановлену норму можуть викликати анемію, порушення функцій нирок та опорно-рухового апарату дитини. Серед симптомів – головний біль і запаморочення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Половина дитячих іграшок на українському ринку – небезпечні

У серпні в Україні заборонили постачання і продаж пластикових музичних іграшок у вигляді жаб. Масова частка свинцю у такій іграшці перевищена в 164 рази. Музична іграшка “Звірята малята”, в якій виявили небезпечну дозу свинцю, виготовлена в 2019 році в Китаї.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО