Павелко поставив Петракову ультаматум

Останні новини
Павелко поставив Петракову ультаматум
Олександр Петраков та Андрій Павелко. Фото: УАФ

Виїзний матч відбіркового циклу на Кубка світу-2022 проти Боснії та Герцеговини може стати останнім для 64-річного Олександра Петракова на чолі збірної України.

Петраков може залишити посаду, якщо невдалий результат у матчі проти Боснії та Герцеговини, повідомляє видання Meta-Ratings.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Павелко назвав ім’я нового тренера збірної України

У разі невдачі в останньому турі кваліфікації його буде звільнено рішенням Виконкому УАФ або сам попросить про звільнення. Якщо у Боснії все складеться вдало, то Петраков керуватиме збірною та у матчах плейоф.

Олександр Петраков очолив збірну України у серпні, обійнявши вакантну посаду після завершення каденції Андрія Шевченка.

Під керівництвом Петраков збірна України провела шість матчів, чотири з них — у відбірному циклі та два — товариські. У всіх шести матчах українська збірна не зазнала жодної поразки, але здобула лише одну перемогу

Перед заключним матчем відбіркового циклу на чемпіонат світу збірна України посідає третє місце у своїй групі. У команди ще залишаються шанси потрапити на Кубок світу: для цього потрібно здобути перемогу над Боснією та Герцеговиною 16 листопада та сподіватися, що у паралельному матчі Франція обіграє Фінляндію. У той же час збірні Боснії та Казахстану вже втратили навіть теоретичні шанси на поїздку на Мундіаль.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО