Паралізований вперше написав повідомлення за допомогою думки

Останні новини
Паралізований вперше написав повідомлення за допомогою думки
Паралізований Філіп О’Кіф 23 грудня. Він став першою людиною, яка зуміла написати повідомлення за допомогою думки / Getty Images

Паралізований чоловік став першим, хто написав повідомлення у Twitter, використовуючи лише думку.

Філіп О’Кіф, пацієнт із захворюванням рухових нейронів, за допомогою імплантату мікрочіпу, який уловлює сигнали мозку, написав повідомлення. Про це пише Mirror.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українка понад сім місяців хворіла на Covid-19 і встановила рекорд

Це був “перший твіт прямої думки”. О’Кіф написав Hello World. Тобто “Привіт Світ”.

Компанія, що займається створенням апаратів для мозку та комп’ютерів, Synchron оголосила 23 грудня про це.

Філіп став одним із пацієнтів, яким імплантували мозковий комп’ютерний чіп Stentrode від Synchron. Він аналізує сигнали мозку і допомагає виконувати команди.

“Коли я вперше почув про технологію, я знав, яку незалежність вона може повернути мені. Система надзвичайна. Це як навчитися їздити на велосипеді – потребує практики. Але коли катаєтесь, це стає природним. Тепер думаю про те, де на комп’ютері хочу клацнути, і можу писати в електронній пошті, до банку, робити покупки, надсилати повідомлення через Twitter”, – сказав О’Кіф.

О’Кіфу імплантували чіп у квітні 2020 року. З того часу він використовує технологію для відновлення зв’язку з сім’єю та колегами з бізнесу, продовжуючи обмін електронною поштою та беручи активну участь у консультаційних та бізнес-проектах.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО