“Опора” нагадала Зеленському про обіцянки

Останні новини

Повернення до мажоритарної виборчої системи дискредитує головні здобутки реформи.

Маніфест прихильників виборчої реформи опублікувала “Опора”

Організація заявила про спробу ревізії окремими політиками здобутків 10-річної кампанії із запровадження пропорційної системи відкритих списків.

“Президент Володимир Зеленський ще під час своєї інавгураційної промови закликав парламент попереднього скликання прийняти нарешті Виборчий кодекс і запровадити відкриті списки. Глава держави повинен бути послідовним у своїх позиціях і дотримуватися власних обіцянок перед народом”, – зауважили в “Опорі”.

Будь-які політичні ініціативи відтворення застарілих практик, повернення до корупціогенної системи дискредитують головні здобутки виборчої реформи після Революції гідності, зазначила організація.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Слуги” вже поводяться так, як “регіонали” в кінці свого шляху – журналіст

“Партії повинні отримати реальний стимул розвитку у справді конкурентному середовищі.

Сучасні події дискредитують державу та її лідерів в очах суспільства і міжнародних партнерів, оскільки вона чітко продемонструє свою залежність від кулуарних домовленостей і тактичних інтересів”, – заявила “Опора”.

Перегляд виборчої реформи призведе до того, що народними депутатами ставатимуть за рахунок підкупу виборців в одномандатних округах, попереджають активісти.

У фракції “Слуга народу” хочуть повернути стару виборчу систему. Тему з мажоритаркою проштовхують депутати, обрані в округах, і групи, повідомляли ЗМІ. Мажоритарку хоче залишити корумпована система, заявили низка організацій.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО