Окупанти у Мелітополі готуються до “референдуму”, збирають списки жителів

Останні новини
Окупанти у Мелітополі готуються до "референдуму", збирають списки жителів
Фото: ukrinform

У Мелітополі Запорізької області росіяни збирають дані про людей, які залишилися в місті.

Ймовірно, готуються до проведення референдуму. Про це під час національного телемарафону сказав міський голова Мелітополя Іван Федоров.

“На жаль, ситуація в місті з кожним днем стає все напруженішою. Декілька днів тому росіяни розпочали в бібліотеці збирати списки людей. Вони це роблять, прикриваючись добрими намірами. Кажуть, що у зв’язку з тим, що 80% в місті безробітних, збирають дані, аби допомогти з роботою. Але таким чином вони намагаються відновити реєстр тих жителів, які залишились у місті”, – сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У захопленому Мелітополі працюють “заслані козачки”

Федоров вважає, що потім ці дані окупанти будуть використовувати, не виключено, що вони готуються до референдуму.

Самопроголошений мер тимчасово захопленого Мелітополя Володимир Рогов назвав місто столицею “визволених територій”. Зрадник вважає, що столицею має бути безпосередньо Запоріжжя. Колаборант повідомив про військових інших держав, які начебто загинули у Запоріжжі. Однак у військовій адміністрації заперечили цю інформацію.

За інформацією міського голови Івана Федорова, у тимчасово захопленому ворогом Мелітополі партизани знищили понад 100 окупантів та провели понад 20 успішних операцій опору окупантам.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО