Окупанти продовжують обстрілювати позиції ЗСУ з території Росії – Генштаб

Останні новини
Окупанти продовжують обстрілювати позиції ЗСУ з території Росії - Генштаб
Російські загарбники не припиняють обстріли українських військ і цивільних об’єктів на території України. Фото: Генштаб ЗСУ

Російські загарбники не припиняють обстріли українських військ і цивільних об’єктів, що розташовані недалеко від українського кордону з території РФ.

Про це повідомив Генштаб ЗСУ у вечірньому зведенні у Facebook.

Також ворог продовжує підготовку резервів, аби в подальшому перекидати їх в райони оперативного призначення на території України.

“Для посилення угруповання окупанти здійснюють переміщення до визначених районів підрозділів ствольної та реактивної артилерії”, – зазначають у Генштабі.

Щоб вдосконалити транспортну інфраструктуру, ворог здійснив наведення понтонно-мостової переправи через річку Сіверський Донець. А в Бєлгородській області країни-окупантки триває зосередження резервів окупантів для ведення боїв у Східній операційній зоні.

Росіяни і надалі завдають ракетно-бомбових ударів по об’єктах у Харківській, Донецькій та Запорізькій областях.

“На Слобожанському напрямку угруповання ворога зі складу 6-ї загальновійськової армії, берегових військ балтійського та північного флотів продовжують обстріли міста Харкова. На Ізюмському напрямку тривають наступальні дії противника у напрямках Ізюм – Барвінково та Ізюм – Слов’янськ”, – додає пресслужба Генштабу.

Доповнюється.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО