Оголосити Україну країною “НАТО-плюс” пропонують конгресмени-республіканці США

Останні новини
Оголосити Україну країною "НАТО-плюс" пропонують конгресмени-республіканці США
Оголосити Україну країною “НАТО-плюс” пропонують конгресмени-республіканці США. Фото: ua.depositphotos.com

Оголосити Україну країною “НАТО-плюс” пропонує група конгресменів від Республіканської партії США і вже готує відповідний законопроєкт.

Це дасть змогу суттєво збільшити фінансування військової допомоги летального характеру Україні та ініціює перевірку доцільності оголошення РФ державою-спонсором тероризму, повідомляє “Голос Америки”.

“У дипломатії мало шансів на успіх, якщо не підходити до неї з позиції сили. Президент РФ Володимир Путін має взяти до уваги, що Конгрес не потерпить відновлення сфери впливу Росії. І не допустить відмови від України та інших наших союзників і партнерів із НАТО у Центральній та Східній Європі”, – сказав головний ініціатор законопроєкту Майкл Маккол.

Співавторами законопроєкту виступили члени Палати представників Майк Роджерс, Майк Тернер та Еліс Стефанік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підтримка вступу до НАТО досягла рекорду

Як зазначається у повідомленні, законопроєкт забезпечить Україні військову та дипломатичну підтримку, якої вона потребує, в умовах нарощування російської військової могутності біля її кордонів.

Він також передбачає притягнення Путіна до відповідальності за агресію шляхом негайного впровадження санкцій проти газопроводу “Північний потік – 2”, щоб його так і не ввели в експлуатацію.

Законопроєкт також визначає Україну як країну “НАТО-плюс”, щоб забезпечити прискорений розгляд питань щодо продажу деяких американських оборонних товарів та послуг.

Документ відкидає пропозицію РФ про введення мораторію на розгортання в Європі ракет середньої дальності наземного базування та вимагає, щоб США офіційно визначили, чи Росія є державою-спонсором тероризму.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО