Новий посол США звернулася до України, а Росію порівняла зі Сталіним

Останні новини
Фото: U.S. Embassy Kyiv Ukraine

Новий посол Сполучених Штатів Америки в Україні Бріджит Брінк записала звернення до українців.

Відео опублікувала у середу.

“США – на боці українського народу у захисті суверенної, незалежної демократичної України. Ми допоможемо Україні захиститися від неспровокованої, невиправданої і жорстокої війни РФ. Ми продовжимо співпрацювати з союзниками і партнерами, щоб допомогти вам захищати свою країну, свої домівки, свою свободу і демократію. І ми будемо робити це стільки, скільки необхідно. Я знаю, що оборона України – це також оборона Європи, і для США це дуже важливо”, – сказала посол.

США працюватимуть над притягненням до відповідальності винних у воєнних злочинах та інших звірствах, повідомила.

“Я пишаюся тим, що президент Байден призначив мене як представника США у ці складні часи. І я знаю, що Україна переможе – завдяки вашій мужності, згуртованості, рішучості та підтримці ваших друзів і партнерів. І коли це станеться, ми й надалі будемо підтримувати вас і ваше право визначати власне майбутнє і прокладати свій шлях”, – сказала Бріджит Брінк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Україна виграє” – США оголосили новий пакет військової допомоги

У третій день перебування в Україні, посол відвідала Музей Голодомору.

“Щоб згадати мільйони українців, загиблих в результаті жорстокої політики та свідомих дій Сталіна”, – повідомляє посольство.

“Росія блокує українські порти та, згідно з повідомленнями, краде українське зерно, посилюючи глобальну продовольчу кризу. Ось чому війна Росії в Україні має значення для всіх нас. Сполучені Штати підтримують Україну”, – заявили.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО